İlişkileri Yenilemek

İlişkileri Yenilemek

Yeni yılın gelmesi ile birlikte insanların hayatlarında birtakım değişiklik yapmaları fayda sağlamaktadır. Bu fayda genellikle manevi boyutta olmakla birlikte kişilerin daha pozitif olmalarına yardım etmektedir. Özellikle uzun süreli ilişkilerde monoton bir ilişki yerine yeni yılı fırsat bilerek bunu avantaja dönüştürmek ve ilişkide bazı yenilikler yapmak tarafların birbirlerine karşı olan bağlılıklarını canlı tutmaktadır. Bu nedenle yeni yılın gelmesi canlanma için bir araç olarak görülürse bunun sonucunda olumlu etkiler ortaya çıkabilmektedir. Yeni yıl yenilik dolu ilişkiler insanların hayata olan bağlılıklarını da artırmaktadır.

Yeni Yıl Yeni İlişki

Hayatın her döneminde yeniliklere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların biri de ikili ilişkiler olarak bilinmektedir. İkili ilişkileri zinde tutmak amacıyla birtakım yenilikler yapılamalıdır. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre yenilikler çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarının artmasına katkı sağlamaktadır. Buna göre çiftler birbirlerine karşı eksik olan yönleri var ise bunları tamamlama yoluna gitmeli ve böylelikle karşı tarafın daha da mutlu olmasını sağlamalılardır. Bunun yanı sıra eğer geçmişte yapılan hatalar var ise bunlar artık geçmişte bırakılmalıdır. Böylelikle tabiri caizse geçmişe bir sünger çekerek gelecek dönemlerde ilişkinin daha mutlu geçmesi için çaba gösterilmelidir.

İkili İlişkileri Yenilemek

İkili İlişkileri Yenilemek

İlişkileri yenilemek çiftlerin birbirlerine karşı daha sevgi dolu olmalarına fayda sağlamaktadır. Bunun için öncelikle bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin ilişkide çiftlerden biri karşı tarafı değiştirmeye çalışıyorsa ilk olarak bu huyundan vazgeçmeli ve karşısındaki kişiyi olduğu gibi kabullenmelidir. Bu sayede önceden sıkıntı yaptığı birçok konudan kurtulmuş olmakta ve daha kolay mutlu olabilmektedir. Bu ve buna benzer pek çok davranışı geride bırakmak ve olaylara olumlu yönlerinden bakarak ilerlemek ilişkinin yenilenmesine yardımcı olmaktadır.

Etiketler:,, 1.070 Tiklama Okunma 03 Şub 2017

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • yuuf
      yuuf 10 Şubat 2017

      guzel bir makale yazilmis hocam


Sen de Yorumla!