Sesli ve görüntülü sohbet etmek isteyenlerin tercih ettiği sitemiz belli kurallar çerçevesinde ahlak kurallarına uygun olarak sohbet edilecek bir ortam oluşturmaktadır. Siteye erişim sağlamak isteyenlerin özellikle yaşadıkları sorunlar arasında tarayıcı sorunu da yer almaktadır. Sitemizi açtığınız tarayıcı siteye erişim sağlamanıza imkan vermiyorsa bu durumda size önereceğimiz tarayıcıları kullanmanız gerekir.
Yeni katılacak olan üyeler bu konuda oldukça sık sorun yaşadıkları için üye olmak ve giriş yapmak için kullanacağınız tarayıcı seçeneklerimiz şu şekildedir;
1- İnternet Explorer
2- Mozilla Firefox.
Bu iki tarayıcı üzerinden sisteme giriş yapmayı denediğinizde sorun yaşamadan kolayca üye olabilir ve üyelik bilgileriniz ile sisteme erişim sağlayabilirsiniz.

Site Neden Açılmıyor?

Sitemizi yeni kullanacak olanların en sık sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu konuda sorun yaşayanların kullandıkları tarayıcı değiştirip önerdiğimiz tarayıcılar üzerinden sistemi kullanmaları bu sorununda ortadan kalmasına yardımcı olmaktadır. Tarayıcınızı değiştirmeniz sorunlarınızı çözeceği gibi özellikle eklenti dosyasına ihtiyacı olanlarında bu dosyası sitemizde bularak yükleme imkanı sağlanmaktadır.

Benzer Yazılar

neden ban yedim

Neden Ban Yedim

09 Eki 2016
Nasıl Üye Olurum

Nasıl Üye Olurum?

28 Nis 2016
flash nick

Flash Nick Nedir?

31 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!