Neden Tam Spam Yedim?

Sistem üzerinden chat etmek istediğinizde üyelik işlemlerinizi yaparak bu şekilde kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde özellikle aileler için uygun ortam hazırlanmak amaçlandığı için yapacağınız sohbetlerde düzeyli konuşmalar yapmanız ve paylaşımlarınızda dikkatli olmanız gerekir. Aksi durumda yapacağınız sohbetler veya paylaşımlar kurallara uymaması durumunda ban yiyebilirsiniz.
Çoğu üye ben neden ban yedim diye düşünürken kurallar hakkında detaylı olarak bilgi alınması yapılacak sohbetlerde ve paylaşımlarda nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi alınmasını sağlayacaktır. Bu konuda özellikle yapacağınız işlemler öncesinde sitemizin kurallarını inceleyerek daha fazla bilgi ile sorun yaşamadan siteyi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Sitenin Kuralları
Sitemiz üzerinden yapacağınız sohbetlerde aile fertleriniz ile de seviyeli sohbetler etme imkanı bulmanız için belirlemiş olduğumuz kurallar bulunmaktadır. Kurallarımıza uyulması durumunda sorun yaşanmayacağı gibi uyulmaması durumunda ban yeme durumu söz konusu olacaktır. Bu konuda sorun yaşamak istemeyenler bu konuda daha fazla bilgi alarak daha doğru adımlar atabilir ve sorunsuz olarak siteden yeni arkadaşlar ile sohbet edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Nasıl Üye Olurum

Nasıl Üye Olurum?

28 Nis 2016
flash nick

Flash Nick Nedir?

31 Tem 2015
Oda Formatı Nedir

Oda Formatı Nedir?

10 Oca 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!