sohbet etmek için tercih edeceğiniz platformumuz özellikle aile fertleri ile birlikte kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Mikrofon kullanmak isteyenler için odaya girdiklerinde kullanım hakkına sahip olabilirler. Bunun için yapacağınız işlemler ile karşınızdaki kişilerin sizi dinlemesini sağlayabilir ve anlatmak istediklerinizi sesli olarak karşı tarafa aktarma imkanı da bulabilirsiniz.
Kullanıcılar için belirlenen yeni kurallar çerçevesinde herkesin daha kaliteli ve sorunsuz hizmet almasını sağlamak adına düzenlemeler yapılmıştır. Mikrofon kullanmak isteyenler sistemde yer alan özellikler üzerinden üyelik işlemlerini yaptıktan sonra panele giriş yaparak bu şekilde mikrofon alabilirler. Odalarda Görüntülü etmek için ihtiyacınız olduğu durumlarda kullanarak bu sayede daha kolay aktarım yapabilirsiniz.

Sohbet Odasında Mikrofon Kullanımı

Platform üzerinden paylaşımlar yaparak veya odalarda sohbet ederek bu şekilde yeni tanıyacağınız kişiler ile daha samimi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Sesli sohbet etmek için sistemden mikrofon kullanımını aktif olması gerekir. Bunun için gerekli yönlendirmeler sistemde yer aldığından yapmak istediğiniz işlemi sorun yaşamadan kolayca yaparak iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:,,, 1.134 Tiklama Okunma 04 Oca 2014

Benzer Yazılar

neden ban yedim

Neden Ban Yedim

09 Eki 2016
Nasıl Üye Olurum

Nasıl Üye Olurum?

28 Nis 2016
flash nick

Flash Nick Nedir?

31 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!