Mobil Sesli Chat

Telefon, Tablet, Bilgisayar kullanıcısı oldukça fazla olduğu ve kolaylıkla da bu sistemin ise gerilemeyeceğini kabul etmeliyiz. Telefon, Tablet, Bilgisayar’da kullanabileceğimiz farklı nitelikteki uygulama program da buunmaktadır. Çoğunluk olarak chatlaşma, Mobil seslisohbet, Mobil kameralı sohbet nitelikteki uygulamalar sayesinde uzakda olan akraba, ailemiz, arkadaşlarımızla yanlarında olmadan da görüntülü, Sesli Mobil veya mesajlaşma imkanımız bulunmaktadır. Bu durum teknolojinin geliştiğini ve her gün daha da çok gelişmekte olduğunun kanıtıdır. Bu yazımızda size Telefon, Tablet, Bilgisayarların sağladığı bazı kolaylıklardan olan kameralı sohbet veya chatlaşma uygulamalarından bahsedeceğim.

mobil sesli chat

WhatSapp

Watsapp uygulamasının kullanıcısı oldukça yüksek olan ve herkesin online olarak kullanmkata olduğu bir uygulamadır. Watsap uygulamasında chat, sesli chat, belge gönderip alma özelliği bulunan çok kullanışlı olan bir uygulama olarak kabul edilmektedir.

Periscope

Periscope uygulaması, kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Telefon, Tablet, Bilgisayar’da kullanılması mümkün olan gösterişli bir uygulamadır. İstediğiniz şehir ve ülkedeki insanların ne yaptığını arama sayesinde bulabilir, kullanabilir ve isterseniz eğer sohbet etme imkanınız bile bulunmaktadır.

KakaoTalk

Kullanıcısı çok olmasada , oldukça popüler kameralı sohbet ve chat yapma uygulamalarından bir diğeride KakaoTalk uygulamasıdır. Ses filtreleri, grup mesajlaşma ve Android desteği ile öne çıkan uygulama güzel özellikleri sayesinde pek çok kullanıcının gözdesi olarak kabul edilmektedir.

Diger konularimizi okumanizi tavsiye ederiz Arkadaslik Sitesi hakkinda bir suru konularimiz mevcuttur, Sosyal paylasim sitelerinde chat sitesi mokalemizide bir göz attiniz

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!