Sesli Chat Flash Nick hakkinda

sohbet etmek istediğinizde siteye üye olurken belirlemiş olduğunuz isimlere göre daha fazla kişinin sizi tercih etmesini sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu durumda belirleyeceğiniz flash nick ile aranılan isimlere göre sohbetinden hoşlanacağınız kişiler ile iletişime geçme imkanı bulmanızı sağlamaktadır. Sohbet sitelerinde kullanılan alfabetik sıraya göre belirlenen rumuzlar sayesinde odalarda daha fazla kişi ile iletişime geçilebilir.
Kullanıcıların sisteme giriş yaptıklarında diğer kullanıcılar tarafından görülmesini sağlayan isimlere verilen addır. Bay veya bayan üyeler sayesinde yapılacak sohbetlerde her zaman aynı kişileri tercih edebileceğiniz gibi yeni tanışacağınız kişileri daha yakından tanıma imkanı bularak bu şekilde daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz.
Flash Nick Nasıl Belirlenir?
Sistem üzerinden ücretsiz olarak hizmet almak isteyenler bu konuda üyelik işlemlerini yaparken belirleyecekleri rumuzlar daha fazla kişinin iletişime geçmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle ilk aşamada yapılacak olan belirlemeler için bay ve bayanlar kendilerini ifade edecek isimler belirleyebilir ve bu şekilde sistemden görülecek olan isim ile kullanıcılar ile online iletişime geçebilirler.

Benzer Yazılar

neden ban yedim

Neden Ban Yedim

09 Eki 2016
Nasıl Üye Olurum

Nasıl Üye Olurum?

28 Nis 2016
Oda Formatı Nedir

Oda Formatı Nedir?

10 Oca 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!