Kibrit Paketleme İşi
Ev hanımlarının, öğrencilerin, çalışanların kısaca herkesin ek gelir ihtiyacı olmaktadır. Çoğu kişi de internetten bununla ilgili araştırmalar yapmıştır. Ancak şimdi bahsedeceğimiz iş, şimdiye kadar pek duyulmayan ancak güzel ek gelir imkânı sunan bir iş. ve bir önce ki makalelerimizi okumak icin Para kazanma kategorimize tikalayın
Kibrit Paketleme İşi Nedir?
Evde kibrit paketleme işi, günlük işlerde kullanılan kibritlerin paketlenmesi demek değildir. Büyük firmalar, oteller, işletmeler gibi yerler müşterilerine reklam amaçlı promosyon ürünler hediye etmektedir. Özel logolu ve tasarımlı kibritler de sık sık değerlendirilen bir promosyon ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Firmalar da bu kibrit kutularını evden çalışan kişilere vererek onlara ek kazanç sağlamak için güzel bir fırsat sunmuş oluyor.
Kibrit Paketleme Nasıl Yapılır?
Kibrit paketleme herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. İşi iki şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektir. Birinci seçenekte matbaada basılan standart kibrit kutuları düzenlenmemiş halde size teslim edilir. Siz de o kartonları kutu haline getirerek içine kibritleri de yerleştirerek firmaya teslim edersiniz. İkinci seçenekte ise firma sizden kendi yaratıcılığınızı kullanarak kibrit kutuları yapmanızı ister. Siz de ister hazır kibrit kutularını hayal gücünüzle yeniden boyayarak ve kaplayarak ya de kartonlarla sıfırdan kibrit kutuları yaparak içine kibritleri yerleştirirsiniz.
Yorulmadan Ek Kazanç İmkânı
Kibrit paketleme işi herhangi bir güç istemediği için yorulmadan evden ek gelir kazanma fırsatı sunmaktadır. Siz de evinizden kibrit paketleme işi ile çok yüksek meblağlar olmasa da ev ekonomisine katkı sağlayacak gelirler elde etme fırsatı bulabilirsiniz.
Sermayesiz İş Fırsatı
İşin en güzel yanlarından biri de sermaye istememesidir. Size işveren firma kibrit paketleme için gerekli olan her şeyi size vererek, hiçbir sermayeye ihtiyaç duymadan evden ek gelir imkânı sağlamaktadır.

Etiketler:,,, 2.788 Tiklama Okunma 01 Mar 2017

Yorumlar

Yorumlar(7)
  • ilknur
   ilknur 6 Mart 2017

   istanbul kağıthanede ikamet ediyorum bu işi yapmak istiyorum.

   • Taner AKIF
    Taner AKIF 6 Mart 2017

    arkadaslar sizler ile iletisime gececektir belirtmis oldugunuz email adresinize gereken bilgiler verilecektir

  • Merve Sahin
   Merve Sahin 24 Nisan 2017

   Merhabalar. Ankarada ikamet ediyor ve ilgileniyorum. Teşekkürler

  • Hatice
   Hatice 13 Mayıs 2017

   Başakşehir onurkent’de ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yapılırsa sevinirim

  • zehra
   zehra 19 Temmuz 2017

   ailem için düşünüyorum 3 kişi fulltıme bu işi yapabılırler.


Sen de Yorumla!