Sesli Sohbet mekanımızda boş zamanlarınızda arkadaşlarınız ile sohbetlerinizi bitirdikten sonra evde ceviz kırma işine ne dersiniz? evet ben yaparim diyorsanız ek gelir kazanmak için bu iş tam sizlere göre, evde genç ev kızlarımıza duyurulur , kişisel makyaj ve sosyal için paranız mı az bu iş tam sizlere göredir, ceviz kırma işi nedir merak edenlere alta yazdığımız makalemizi okumanızı rica ediyoruz.

Evde Ceviz Kırma İşi mi Ariyorsunuz?

Ceviz hem lezzeti hem de sağlığa faydaları ile günlük yaşantımızın vazgeçilmez besinlerinden biridir. Peki, kahvaltıda, akşamları çayın yanında, pastaların içinde kısacası aklınıza gelen her yiyecekte kullanılan bu yemişi kırarak para kazanabileceğiniz aklınıza geldi mi hiç? Evet, siz de ek iş arıyorsanız, ister tek başınıza ister ailenizle hep sohbet edip hem de ceviz kırarak ailenizin bütçesine hatırı sayılır katkılar sunabilirsiniz.

Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Ceviz Kırma İşinde ayda 900-1400 TL ek gelir elde etme imkani saglamaktadir

Ceviz Kırma İşi Nasıl Yapılır?

İnsanlar günlük koşturmacanın içinde artık ceviz kırma gibi işlerle zaman kaybetmek istemiyor. Bu nedenle hazır kırılmış cevizleri satın almayı tercih ediyor. Bunu fark eden firmalar da kabuklu cevizleri kırmak isteyen ailelere ulaştırarak kabuklarından ayırarak paketlemelerini istiyor. Bunun için de kilo başı bir ücret veriliyor. Cevizlerin kabuklarından ayrılması tamamlandığında aileye kabuklarından ayırdıkları ceviz miktarına göre ödeme yapılıyor. Böylece ailelerin bütçeleri de kazanılan ek gelir sayesinde rahat bir nefes almış oluyor.

Her Mevsim Ek iş İmkânı

Önceleri ceviz kırma işi sadece sonbahar aylarında gerçekleştirilebilecek bir ek işti ancak günümüzde tarımdaki gelişmeler sayesinde her mevsim kırılacak ceviz bulmak mümkün olmaktadır. Böylece aileler her mevsim ceviz kırarak gelir elde etme imkânı bulabilmektedir.

Ceviz Kırma İşi Kimlere Uygundur?

Ceviz kırma işi özel bir yetenek gerektiren bir iş değildir. İsteyen herkes bu işi kolaylıkla yaparak para kazanabilir. Önemli olan işiniz düzgün ve kurallara uygun bir şekilde yapmanız. Eğer işinizi ciddiye almaz cevizleri kabuklu bir şekilde paketlerseniz sonrasında yeni işler almanız zorlaşacak, firma size iş vermek istemeyecektir.
Siz de evde ek gelir sağlamak istiyorsanız ceviz kırma işini düşünebilirsiniz. Çok yüksek ücretler vadetmese de birçok ihtiyacınızı karşılayacak parayı kazanmanız mümkün olacaktır.

Etiketler:,,, 7.901 Tiklama Okunma 16 Şub 2017

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Serap terzi
      Serap terzi 11 Eylül 2017

      Karşıyaka örnekkoy den 3 kişilik grubuz ceviz kırma işini yapmak istiyoruz ilginizi bekliyorum


Sen de Yorumla!