SpeakyChat Activex Nedir?

Sitenin doğrudan çalıştırılamaması durumunda Microsoft tarafından geliştirilmiş olan bu modül kullanılarak sorunsuz kullanım elde edilebilir. Yazılım tabanlı bir teknoloji olması nedeni ile web sayfaları ile ilişkili olarak kullanılabilir. Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Windows platformlarının birleştirilmesini sağlayan bir nesne modülü olarak açıklanmaktadır.
Sistemi açamamanız durumunda bu eklentiyi indirmeniz bilgisayarınız üzerinden işlem yapabilirsiniz. İnternet üzerinden siteyi kullanmanız için kullanıcının bilgisayarı ile oluşturulacak olan bağlantının sağlanmasına yardımcı olması nedeni ile sıklıkla kullanılmaktadır. Uygulama imzalanmış ve imzalanmamış olarak ikiye ayrıldığından farklı seçimler ile kullanım kolaylığı elde edilebilir.

Activex Neden Kullanılır?

Muhabbet etmek için sistemi açamayanların bilgisayarları ile bağlantılı olarak çalışacak olan bu program sayesinde sorun yaşamadan sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı siteler içinde ihtiyacınız olacağından bir kere bilgisayarınıza yüklemeniz ile dilediğiniz her durumda kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta özellikle güvenilir sitelerden eklentinin indirilmesidir. Aksi durumunda riskler söz konusu olacağı için bu konuda farklı sorunlar ile karşı karşıya da kalınabilir.

Benzer Yazılar

neden ban yedim

Neden Ban Yedim

09 Eki 2016
Nasıl Üye Olurum

Nasıl Üye Olurum?

28 Nis 2016
flash nick

Flash Nick Nedir?

31 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!